fbpx

Põranda vahatamine

PÕRANDA VAHATAMINE KAITSEB PINDA NII KULUMISE KUI MÄÄRDUMISE EEST.

Ilma järjepideva põranda hoolduseta, muutub kontori tehiskate tuhmiks ja koledaks. Küsi põranda vahatamise pakkumist meilt.

Kui põrandaid regulaarselt ei puhastata ja ei kaeta kaitsekihiga, võivad põrandad kahjustuda.

Kvaliteetse põranda vahatamise ja puhastamise korral säilitavad teie põrandad uue sära ja vastupidava välimuse. Professionaalne põranda vahatamine -abimees suurendamaks põranda vastupidavust ja pikemas perspetiivis säästa raha!

Suudame tagada kvaliteeti, sest vahatame põrandaid mitte ainult teie kodus, vaid ka väikestes ja suurtes ettevõtetes. Teenindame kaupluseid, kontoreid, korterikomplekse, koole, haiglaid, hotelle, töökodasid ja muid kohti, kus põrandatööd on igapäevase tähelepanu all.

Meie 10 aastane töökogemus tagab suurepärase põrandate vahatamise tulemuse, kuna meil on parimad vahad ja töövõtted, et teie põrandad säraksid nagu uued.

Kuigi vahel võib tekkida kiusatus kaitsevaha paigaldamisest loobuda ning selle arvelt kokku hoida, siis Clean Big Puhastusteenused seda kindlasti ei soovita. Kaitsevahad jätavad poorsetele põrandapindadele kaitsva kihi, mis takistab jalanõudega sisse toodud mustusel põrandapinda imbuda. Lisaks kaitsevad vahad PVC katet sageli ka pleekimise eest.

Vahakihti uuendama asudes tunnevad kliendid sageli huvi, kas oleks võimalik puhastada ja vahatada vaid jalgade all kulunud pinnad? Perfektse tulemuse saavutamiseks meie spetsialistid seda siiski ei soovita. Kindlasti on see võimalik , kuid õige on süvapuhastada kogu põrand ja seejärel kogu pind vahatada.

Põranda vahatamine on äärmiselt oluline- edaspidi kulub igapäevastele puhastustöödele oluliselt vähem aega ning tänu sellele vähenevad ka tööde teostamisega kaasnevad kulud.

Natuke töövõtetest:

Kanname vahaeemalduse põrandale. Lahus jääb põrandale umbes 5–15 minutiks, olenevalt põranda seisukorrast ja  põranda tüübist.

Vana vaha eemaldamiseks põrandalt kasutame abrasiivseid kettaid ja ketasmasinat. Vee ja mustuse kokkukorjamiseks- veeimurit.

Järgneb neutraliseerimine neutraalse puhastusvahendi, puhta loputusvee ja niiske mopiga. Seejärel lastakse põrandal põhjalikult kuivada.

Põrandad valmivad pärast min. 2 vahakihi pealekandmist.

Pane tähele! Ära lase ennast petta kiirel ja lohakal tööl!

Kui vana vaha,odavaima lahendusega, mitte järjepidevalt eemaldada, on lõpuks tulemus, kus vaha seest mustust enam kätte ei saa. Tekivad koledada vahatuse saared ja põranda välimus on muutumatult räpane ja must.

Clean Big Puhastus on usaldusväärne, kogenud ja täielikult koolitatud spetsialistide meeskond, kes on kursis selle töö jaoks parimate põrandapuhastusvahenditega ja põranda vahatamisega -suudame teie põrandad tagasi uueks muuta. Ära lase oma kontori põrandal tuhmuda ja enneagselt vananeda… telli põranda vahatamine meilt!

Põrandad vajavad erilist hoolt ja valede toodete või tööriistade kasutamine võib põhjustada värvimuutusi ja kahjustusi. Clean Big Puhastuse esmane eelis on kindlus, et teie põrandad näevad pärast välja nagu uued!

Kui teil on küsimusi meie põrandapuhastusteenuste kohta, helistage meile telefonil +372 5542 709 või võtke meiega ühendust tasuta prognoosi saamiseks. info@koristusteenused.ee

Helistage Clean Big Puhastusteenustele juba täna, et broneerida parimad koristajad!

Võta julgelt meiega ühendust

Kõik saab korda!

Milliseid teenuseid me veel pakume ?