Puhastusteenused | Clean Big Puhastusteenused
Oleme büroo ja kontori hoolduskoristamise teenust ja hoonete hooldust pakkuv ettevõte. Pakume üksikasjaliku koristusteenust ja oleme suutnud saavutada püstitatud eesmärgi päriselt ka töökoht puhtaks saada!
puhastusteenused, puhastusteenus, koristusteenus, koristusteenused
22390
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-22390,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
kontor

Puhastusteenused on meie teenusteportfelli oluline osa

Kui hoolduskoristusega kaasnevad teenused hoiavad korras teie ettevõtte ruumid, siis puhastusteenused kannavad hoolt teie interjööri detailide eest. Clean Big Puhastusteenused OÜ puhastusspetsialistid võtavad meelsasti enda kanda teie ettevõtte pehme mööbli või vaipkatete puhastamise.

Puhastussagedus sõltub suuresti sellest, kui intensiivset kasutamist need esemed teie ettevõttes leiavad. Loomulikult sõltub palju ka kasutatud materjalidest. Seetõttu ei pea pehme mööbli ja vaipade puhastusteenuste puhul pika aja peale kokku leppima, vaid lahendame need küsimused jooksvalt ja vajadusest lähtuvalt. Kindlasti oleks aga mõttekas teha seda enne, kui mustus kanga kiududesse jõuab imbuda, mis raskendab oluliselt nende esemete puhastamist.

Clean Big Puhastusteenused OÜ lööb soovi korral särama ka teie ettevõtte aknad, sõltumata sellest, mitmendal korrusel need paiknevad. Akende pesu on mõttekas läbi viia kaks korda aastas ning sobivaimad aastaajad selleks on kevad ja sügis.

Clean Big Puhastusteenused OÜ puhastusteenuste portfelli kuuluvad

  • aknapesu
  • nahkmööbli puhastamine ja vahatamine
  • põrandate süvapesu, õlitamine, vahatamine ja poleerimine, samuti vaha eemaldamine
  • vaipkatete süvapesu
  • kivipõrandate küllastamine ja kristalliseerimine
  • ehitusjärgne ja -aegne koristus
KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST