Põranda vahatamine | Clean Big Puhastusteenused
Põranda vahatamine - Vahatatme PVC-, EPO- ja linoleumi kattega põrandaid. Põranda vahatamine üle Eesti. Küsi põranda vahatamise hinnapakkumist meilt.
Põranda vahatamine, põrandate vahatamine, vahatamine ja koristus, vaha, pvc vahatamine, lineoleum, lineleumi vahatamine, puitpõranda vahatamine, parketi vahatamine, parkettpõranda vahatamine, parkettpõrandate vahatamine, puitõrandate vahatamine, laminaatparkett, laminaatparketi vahatamine
22398
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-22398,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
PUHASTUSTEENINDAJAID2

Põranda vahatamine kaitseb pinda nii kulumise kui määrdumise eest

Olenemata sellest, millise põrandaga on tegemist, leidub igale pinnale oma kaitsevaha. Kuigi vahel võib tekkida kiusatus kaitsevaha paigaldamisest loobuda ning selle arvelt kokku hoida, siis Clean Big Puhastusteenused seda kindlasti ei soovita. Kaitsevahad jätavad poorsetele põrandapindadele kaitsva kihi, mis takistab nii jalanõudega sissetoodud mustusel põrandapinda imbuda. Nii ei jõua ka põrandapesuvee mustus põrandapinda. Lisaks kaitsevad vahad põrandapinda sageli ka pleekimise eest.

Teadagi kuluvad kaitsevahad kõige rohkem sealt, kus käimist rohkem. Vahakihti uuendama asudes tunnevad kliendid sageli huvi, kas oleks võimalik puhastada ja vahaga taaskatta vaid jalgade all kulunud pinnad. Perfektse tulemuse saavutamiseks meie spetsialistid seda siiski ei soovita. Kindlasti on palju mõttekam süvapuhastada ning seejärel vahatada kogu põrand.

Põranda vahatamise järel kulub igapäevastele puhastustöödele oluliselt vähem aega ning tänu sellele vähenevad ka tööde teostamisega kaasnevad kulud.

NB! Kui otsustate põranda vahatamise iseseisvalt ette võtta, siis soovitame teil erilist tähelepanu pöörata vaha valikule, hoidudes libedate vahade kasutamisest märgades ruumides.

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST