Akende Pesu | Clean Big Puhastusteenused
Akende pesu käigus peseme Teie aknad seest ja väljast. Ehitusjärgse akende pesu käigus eemaldame krohvi-ja värvipritsmed. Telli akende pesu meilt.
akende pesu, eripuhastus, puhastusteenus, klaaspindade pesu, akende välispesu, akende sisepesu
21408
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-21408,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
akende-pesu-2

Akende pesu

Akende pesu käigus peseme Teie aknad seest ja väljast koos aknaraamide, aknalaudade ja aknavahedega. Ehitusjärgse akende pesu tegemiseks  eemaldame ka klaaspinnale sattunud krohvi-ja värvipritsmed. Vajadusel teostame ka ainult  akende pesu seest ja väljast. Kõrgemate akende pesu puhul kasutame redelit või tõstukit. Aknaid on soovitatav pesta vähemalt kaks korda aastas- kevadel ja sügisel. Teeäärseid aknaid tuleb aga kindlasti pesta tunduvalt tihedamini, kuna need määrduvad kiiremini. Aknaid ei soovitata pesta alla -3c, vihmaste ilmadega ja otse aknale paistva päikesega.

KÜSI KINDLASTI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Akende ja klaaspindade pesu hind kujuneb vastavalt kokkuleppele. Täpne hind sõltub akende määrdumisastmest, töö keerukusest, asukohast ja mahust.

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST