Hoolduskoristus | Clean Big Puhastusteenused OÜ
Kas Teile meeldib töötada puhtas ja värskes töökeskkonnas? Kui jah, siis vali Clean Big Puhastusteenused OÜ poolt pakutav puhastusteenus, kus õppinud puhastusteenindaja, töötab kliendi ruumides, temaga eelnevalt kokkulepitud tingimustel
Clean Big Puhastusteenused OÜ, akende pesu, büroo koristus, ehitusjärgne koristus, eripuhastus, hoolduskoristus, klaaspindade pesu, kontorite koristus, lamellkardinad, lamellkardinate puhastamine, muru niitmine, mööbli puhastamine, nahkmööbel, puhastusteenus, põrandate süvapesu, ribikardinad, suurpuhastus, süvapesu, tekstiilkattega mööbel, põrandate vahatamine, vaibapuhastus
21399
page,page-id-21399,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
hoolduskoristus

Hoolduskoristus – seda me oskame!

Hoolduskoristus on teenus, ilma milleta ei saa läbi ükski ettevõte. Sõltumata sellest, milline on teie firma tegevusala või kui hoolsad on teie töötajad, ikka koguneb erinevatele pindadele tolm, määrduvad põrandad, vaipkatted, uksed, sanitaartehnika ja klaaspinnad. Kuigi tänapäeval on kõigi nende pindade puhastamiseks olemas vajalikud vahendid, eeldab see siiski oma ala spetsialisti kaasamist.

 

Kui eelistate oma büroo-, lao-, kaubandus- või tootmispinna hoolduskoristuse korraldamiseks oma koristaja palgata, siis peate ta kõigepealt leidma, seejärel veenduma tema ametialases pädevuses ning vajadusel korraldama tema teadmiste täiendamise. Edasi peate olema valmis koristaja (või tema lapse) haigestumise korral või puhkuse perioodiks talle asendaja leidma, tegelema hügieenitarvikute ja töövahendite täiendamisega jne.

 

Ent on ka teine võimalus – tellida hoolduskoristusteenus Clean Big Puhastusteenused OÜ’lt. Tegeleme pidevalt oma spetsialistide ametialaste oskuste täiendamisega. Erinevate materjalide puhastamiseks on meie käsutuses professionaalseks kasutamiseks väljatöötatud puhastusvahendid, mis tagavad hoolduskoristuse käigus puhastatavate materjalide pika eluea ja suurepärase väljanägemise.

Hoolduskoristusteenuse tellimiseks helistage telefonil +372 554 2709 või saatke meil aadressile info@koristusteenused.ee. Saame kokku, kaardistame detailselt teie ettevõtte siseviimistluses kasutatud materjalid ning valime nende puhastamiseks sobivaimad vahendid. Edasi lepime kokku, millistel aegadel ja tingimustel soovite hoolduskoristusteenust tellima hakata. Teeme omalt poolt kõik selleks, et teie usaldust õigustada.

Vajadusel varustame Teid hügieenitarvikutega (tualettpaberid, -seebid, prügikotid, lehtkäterätikud, pesuained jne.) Jälgides igapäevast tööd, järelvalve teostamist, majanduskulude kokkuhoidu ja häid kliendisuhteid, suudame tagada Teie poolt nõutud kvaliteedi.

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST