ATM Hooldus | Portfolio Tags suurpuhastus
ATM Hooldus OÜ on puhastusteenustega tegelev ettevõte. Meie teenindusvaldkonda kuuluvad elu, – ja ärihooned, tootmisruumid ja laopinnad. Samuti saame hakkama restoranide, lasteaedade ja palju muuga. Tegeleme usinasti ka suurpuhastusega! Meie teeninduspiirkonnaks on põhiliselt Tallinn ja Harjumaa, Tartumaa, Pärnumaa ja Virumaa.
ATM Hooldus OÜ, koristusteenused, suurpuhastus, akende pesu, büroo koristus, ehitusjärgne koristus, eripuhastus, hoolduskoristus, klaaspindade pesu, kontorite koristus, mööbli puhastamine, nahkmööbel, puhastusteenus, põrandate süvapesu, ribikardinad, süvapesu, tekstiilkattega mööbel, põrandate vahatamine, vaibapuhastus
103
archive,tax-portfolio_tag,term-suurpuhastus,term-103,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
vaibapuhastus-Edit

Vaibapuhastus

vaibapuhastus-Edit

Vaibapuhastus

ATM Hooldus OÜ- l on  teiste teenuste hulgas ka vaibapuhastus, teisisõnu professionaalne keemiline vaipkatete puhastus. Meie klientideks on hotellid, restoranid, bürood, kui ka eraisikud. Meie ettevõttel on töötajad, kellel on suured kogemused selles valdkonnas, seega suudame uusimate seadmete ja professionaalsete puhastusteenindajate abil leida lahenduse mustusele, plekkidele ja kahjulikele mikroobidele. Me ei hoia kokku seadmete pealt ja me kasutame ainult sertifitseeritud allergia vastaseid aineid, mis on kahjutud inimestele ja loomadele.

PROTSESS

Vaibapuhastus jaguneb kolme osasse:
– Märg vaibapuhastus on kõige tõhusam meetod, kuid vajab suhteliselt pikka kuivamisaega …-  12 h.
– Kuiv keemiline puhastus- rakendatakse keskmise ja väikese reostuse korra ja juhul kui vaiba kuivamise aeg on piiratud
– Niiske vaibapuhastus tehakse spetsiaalse keemia ja masinaga. Kuivamise aeg on ….-8 h

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST
hoolduskoristusb

Suurpuhastus

hoolduskoristusb

Suurpuhastus

Suurpuhastust tehakse tavaliselt kaks korda aastas (kevadel ja sügisel). Sageduse vajadus sõltub eelkõige ruumide kasutamisest ja hoolduskoristuse sagedusest. Suurpuhastuse vajadus on nii tööl, kui ka kodus. See on töö, mis vajab erioskusi ja tihti ka eritehnikat, mida oskavad kasutada ainult proffessionaalid. Meie suurpuhastuse jaoks koolitatud meeskond kasutab professionaalseid puhastarvikuid ja puhastusvahendid, millega on võimalik tagada kliendi rahulolu.

SUURPUHASTUS SISALDAB:

– Põrandate hooldamine vastavalt põrandatüübile;
– Akende pesemine;
– Radiaatorite puhastamine tolmust ja plekkidest;
– Seinte puhastamine tolmust (vajadusel plekkide eemaldamine);
– Lülitite, karbikute, pistikute puhastamine plekkidest ning tolmust;
– Mööbli välispidine puhastus;
– Uksekomplektide , -käepidemete, -pakkude puhastamine plekkidest ning tolmust;
– Ventilatsiooni plafoonide ning torude puhastamine tolmust.

Vajadusel teostatakse kliendi soovil ka muid eripuhastustöid. Suurpuhastuste tegemisel lähtume kliendi soovidest teenuse osutamise mahu ja iseärasuste kohta. Hind sõltub tööde hulgast ja vajaminevate puhastustoodete kasutamisest.

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST