ATM Hooldus | Portfolio Tags nahkmööbel
ATM Hooldus OÜ on puhastusteenustega tegelev ettevõte. Meie teenindusvaldkonda kuuluvad elu, – ja ärihooned, tootmisruumid ja laopinnad. Samuti saame hakkama restoranide, lasteaedade ja palju muuga. Tegeleme usinasti ka suurpuhastusega! Meie teeninduspiirkonnaks on põhiliselt Tallinn ja Harjumaa, Tartumaa, Pärnumaa ja Virumaa.
ATM Hooldus OÜ, koristusteenused, suurpuhastus, akende pesu, büroo koristus, ehitusjärgne koristus, eripuhastus, hoolduskoristus, klaaspindade pesu, kontorite koristus, mööbli puhastamine, nahkmööbel, puhastusteenus, põrandate süvapesu, ribikardinad, süvapesu, tekstiilkattega mööbel, põrandate vahatamine, vaibapuhastus
113
archive,tax-portfolio_tag,term-nahkmoobel,term-113,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
Moobli Puhastamine

Mööbli Puhastamine

Moobli Puhastamine

Mööbli Puhastamine

Igapäevaselt kasutatav mööbel paratamatult määrdub, seetõttu on pehme mööbli puhastamine aeg-ajalt möödapääsmatu. Mööbli puhastamine kodus või kontoris iseseisvalt võib tekitada teatavaid tagasilääke, sest  puudub kogemus, õiged vahendid ja oskus kõikide plekkide eemaldamiseks. Lisaks võib puhtuse mitte saavutamisele ka ise kattematerjal täielikult  rikkuda. Seetõttu soovitame tellida  mööbli puhastamine spetsialistidelt, kes kasutavad kemikaale ja lisaseadmeid vastavalt mööbli kattematerjali tüübile. Telli meid oma koju või kontorisse ja anname Teile adekvaatse hinnangu!

TEKSTIILKATTEGA MÖÖBLI PUHASTAMINE

Mööbli puhastamine, siin  annab parima tulemuse spetsiaalset tekstiilipuhastusainet ning tolmu- ja veeimejat kasutav spetsialist. Spetsiaalne tekstiilipuhastusaine pihustatakse mööblile ning see tungib sügavale kangasse. Seejärel imetakse aine koos mustusega vee- ja tolmuimejaga välja. Mööbli puhastamine toimub kliendi juures.

NAHKMÖÖBLI PUHASTAMINE

Nahkmööbli puhul puhastame esmalt mustuse spetsiaalselt nahkmööblile mõeldud vahenditega. Seejärel kanname mööblile hooldusaine, mis hoiab ära naha murenemise ning hilisema mustuse tungimise nahabooridesse. Tellimiseks või hinnapäringuks võta meiega ühendust!

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST