ATM Hooldus | Portfolio Categories Lumekoristus
ATM Hooldus OÜ on puhastusteenustega tegelev ettevõte. Meie teenindusvaldkonda kuuluvad elu, – ja ärihooned, tootmisruumid ja laopinnad. Samuti saame hakkama restoranide, lasteaedade ja palju muuga. Tegeleme usinasti ka suurpuhastusega! Meie teeninduspiirkonnaks on põhiliselt Tallinn ja Harjumaa, Tartumaa, Pärnumaa ja Virumaa.
ATM Hooldus OÜ, koristusteenused, suurpuhastus, akende pesu, büroo koristus, ehitusjärgne koristus, eripuhastus, hoolduskoristus, klaaspindade pesu, kontorite koristus, mööbli puhastamine, nahkmööbel, puhastusteenus, põrandate süvapesu, ribikardinad, süvapesu, tekstiilkattega mööbel, põrandate vahatamine, vaibapuhastus
142
archive,tax-portfolio_category,term-lumekoristus,term-142,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
1469070t81h1ba2

Lumekoristus

1469070t81h1ba2

Lumekoristus pakub meile palju rõõmu

Esimene lumi ei tule meie jaoks kunagi ootamatult. Vastupidi – lumi on meie jaoks alati oodatud, sest koos sellega saame tööle rakendada kogu oma selleks otstarbeks hangitud tehnika ja täiendava tööjõu. Kui oleme koostöös aegsalt kokku leppinud, siis rakendame teie objektilt lume koristamiseks optimaalse masinapargi ning saabume esimesel võimalusel lund koristama.

Kui te pole lume koristamiseks sobivat koostööpartnerit leidnud, siis on selle leidmine pärast lume mahasadamist päris keeruline. Seetõttu soovitame teil juba üsna aegsasti meiega ühendust võtta, oma objekti piirid ja kasutatavad sissesõiduteed ette näidata ning teenuse kasutamise tingimustes kokku leppida, sest siis on lume koristamine juba meie ja mitte teie mure.

Lisaks sõidu- ja kõnniteedelt, parklatest ja laoplatsidelt lume kokkulükkamisele korraldame vajadusel ka selle äraveo.

Küsi meilt hinnapakkumist