Põrandate Süvapesu | Clean Big Puhastusteenused
Põrandate süvapesu ja vahatamine on üheks Clean Big Puhastusteenused OÜ tegevustest! Põrandate süvapesu ja vahatamine on tegevus, mis vajab igapäevase hoolduse kõrval ka paar korda aastas tegemist. Põrandate süvapesu ja vahatamine telli meilt!
eripuhastus, põrandate süvapesu, puhastusteenus, süvapesu, põrandate vahatamine, põranda süvapuhastus, põranda süvapesu, süvapuhastus
21276
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-21276,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
porandasuvapesu

Põrandate süvapesu (süvapuhastus)

Clean Big Puhastusteenused OÜ üheks koristusteenuse tegevuseks on põrandate süvapesu! Põrandakatte sorte  on palju, mis vajavad igapäevase hoolduse kõrval ka paar korda aastas eripuhastamist.

Üheks nendest on PVC ehk vinüülkate on tehispõranda kattematerjal. Nähtavasti on PVC endiselt enim kasutatud äriruumide põrandakate. PVC katted omavad tugevat ja tihedat pealispinda ning taluvad hästi niiskust ning ka kangeid kemikaale. Põrandakatet võib hooldada kuivalt, niiskelt ja süvapesu meetodit kasutades. Kerge määrdumise puhul on soovitav PVC-d pesta neutraalse pesuvahendiga. Tugevalt määrdunud mustuse eemaldamiseks on enamlevinud süvapesu. Süvapesuks kasutame spetsiaalset põrandapesumasinat, mis puhastab pinna ja suure võimsusega veeimurit kuhu peale pesu imatakse must vesi. Peale süvapesu kanname põrandale vähemalt kaks kihti kaitsevaha. Vahatamise eesmärk on põrandakatte pealiskihis olevate mikropooride täitmine ning läike ühtlustamine. Vahatatud põranda puhul määrdub vaha, mitte põrand ise. Kui siis aja möödudes põrand igapäevase hooldusega enam puhtaks ei lähe või hakkab ebaühtlaselt kuluma, tuleb vahakiht eemaldada ning katta põrand uue kaitsekihiga. Kaitsekihi uuendamise vajaduse sagedus oleneb kindlasti kasutuse intensiivsusest, kuid keskmiselt on see kuni 2 kuni 4 korda aastas.

Veel tegeleme kivi-, betooni- , parkett- , vaiba -jm põrandate süvapesu ja vahatamisega!

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST