Büroo Ja Kontori Koristamine | Clean Big Puhastusteenused OÜ
Oleme büroo ja kontori hoolduskoristamise teenust ja hoonete hooldust pakkuv ettevõte. Pakume üksikasjaliku koristusteenust ja oleme suutnud saavutada püstitatud eesmärgi päriselt ka töökoht puhtaks saada!
eripuhastus, kontorite koristus, büroo koristus, hoolduskoristus
22039
single,single-portfolio_page,postid-22039,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
kontor

Büroo Ja Kontori Koristamine

Oleme büroo ja kontori hoolduskoristamise  teenust ja hoonete hooldust pakkuv ettevõte. Pakume üksikasjaliku koristusteenust ja oleme suutnud saavutada püstitatud eesmärgi… päriselt ka töökoht puhtaks saada! Teenindame äri-ja eluhooneid, finantsasutusi,  linnavalitsusi, väikeettevõtteid, suuri hotellikette  ja suuri ettevõtteid.

Iga firma omanik ja juht teab, et puhtus ja korrektsus töökohal on puhastusteenuse osas oluline heaolu märk. Puhas ja värske välimus  kutsub  meile rohkem klientidele, mis aitab äri säilitada. Hooned, mida puhastavad kvalifitseeritud puhastusteenust pakkuvad ettevõtted, muudavad paremaks nii klientide kui ka töötajate heaolu.

Clean Big Puhastusteenused OÜ on varustatud koolitatud ja kogenud personaliga, kes saab hakkama ka rakeimate ülesannetega.Peseme puhtaks Teie ettevõtte vaipkatte või plaaditud põranda. Teeme süvapesu ja vahatust ning hooldame korrektselt Teie kontori üldpindasid, sest  oleme oma ala spetsialistid!

Meie poole võib pöörduda kõikide koristamisega seotud muredega. Koos leiame parimad lahendused!

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST