ATM Hooldus | Portfolio Tags ruumide koristus
ATM Hooldus OÜ on puhastusteenustega tegelev ettevõte. Meie teenindusvaldkonda kuuluvad elu, – ja ärihooned, tootmisruumid ja laopinnad. Samuti saame hakkama restoranide, lasteaedade ja palju muuga. Tegeleme usinasti ka suurpuhastusega! Meie teeninduspiirkonnaks on põhiliselt Tallinn ja Harjumaa, Tartumaa, Pärnumaa ja Virumaa.
ATM Hooldus OÜ, koristusteenused, suurpuhastus, akende pesu, büroo koristus, ehitusjärgne koristus, eripuhastus, hoolduskoristus, klaaspindade pesu, kontorite koristus, mööbli puhastamine, nahkmööbel, puhastusteenus, põrandate süvapesu, ribikardinad, süvapesu, tekstiilkattega mööbel, põrandate vahatamine, vaibapuhastus
147
archive,tax-portfolio_tag,term-ruumide-koristus,term-147,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
Moobli Puhastamine

Ruumide koristus

Moobli Puhastamine

Ruumide koristus on pidev protsess

Ruumide koristuse puhul on perfektset tulemust lihtne saavutada siis, kui töödega ollakse nii-öelda järje peal ning ruumid on koristaja hoolitsevat kätt regulaarselt tunda saanud. Kui koristustöödes on esinenud pikemaajalisem paus, mille tulemusena on näiteks ruumis olevad vaipkatted ja pehme mööbel jõudnud end tolmu täis tõmmata, siis iganädalasest tolmuimejaga ülekäimisest enam ei piisa ning ette tuleb võtta tõsisem puhastus.

ATM Hoolduse jaoks ei ole nii-öelda tüüpilisi kliente ning seetõttu ei ole me ka välja töötanud tüüppakette oma klientide jaoks. Pakume oma klientidele koristus- ja puhastusteenuseid rätsepatööna ning osutame teile ainult neid töid, mida te kõige enam vajate.

Sobiva ruumide koristamise aja ja sageduse lepime teiega kokku ning kujundame koostööst meeldiva rutiini. Märkamatult toimetades hoiame laitmatus korras nii teie büroo-, lao-, tootmis- kui kaupluseruumid. Meeleldi hoolitseme ka selle eest, et tualettruumides oleks alati piisavas koguses WC-paberit, käterätte, seepi ning prügikastides oleks alati ruumi.

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST