ATM Hooldus | Portfolio Tags puhastusteenus
ATM Hooldus OÜ on puhastusteenustega tegelev ettevõte. Meie teenindusvaldkonda kuuluvad elu, – ja ärihooned, tootmisruumid ja laopinnad. Samuti saame hakkama restoranide, lasteaedade ja palju muuga. Tegeleme usinasti ka suurpuhastusega! Meie teeninduspiirkonnaks on põhiliselt Tallinn ja Harjumaa, Tartumaa, Pärnumaa ja Virumaa.
ATM Hooldus OÜ, koristusteenused, suurpuhastus, akende pesu, büroo koristus, ehitusjärgne koristus, eripuhastus, hoolduskoristus, klaaspindade pesu, kontorite koristus, mööbli puhastamine, nahkmööbel, puhastusteenus, põrandate süvapesu, ribikardinad, süvapesu, tekstiilkattega mööbel, põrandate vahatamine, vaibapuhastus
128
archive,tax-portfolio_tag,term-puhastusteenus,term-128,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
Moobli Puhastamine

Mööbli Puhastamine

Moobli Puhastamine

Mööbli Puhastamine

Igapäevaselt kasutatav mööbel paratamatult määrdub, seetõttu on pehme mööbli puhastamine aeg-ajalt möödapääsmatu. Mööbli puhastamine kodus või kontoris iseseisvalt võib tekitada teatavaid tagasilääke, sest  puudub kogemus, õiged vahendid ja oskus kõikide plekkide eemaldamiseks. Lisaks võib puhtuse mitte saavutamisele ka ise kattematerjal täielikult  rikkuda. Seetõttu soovitame tellida  mööbli puhastamine spetsialistidelt, kes kasutavad kemikaale ja lisaseadmeid vastavalt mööbli kattematerjali tüübile. Telli meid oma koju või kontorisse ja anname Teile adekvaatse hinnangu!

TEKSTIILKATTEGA MÖÖBLI PUHASTAMINE

Mööbli puhastamine, siin  annab parima tulemuse spetsiaalset tekstiilipuhastusainet ning tolmu- ja veeimejat kasutav spetsialist. Spetsiaalne tekstiilipuhastusaine pihustatakse mööblile ning see tungib sügavale kangasse. Seejärel imetakse aine koos mustusega vee- ja tolmuimejaga välja. Mööbli puhastamine toimub kliendi juures.

NAHKMÖÖBLI PUHASTAMINE

Nahkmööbli puhul puhastame esmalt mustuse spetsiaalselt nahkmööblile mõeldud vahenditega. Seejärel kanname mööblile hooldusaine, mis hoiab ära naha murenemise ning hilisema mustuse tungimise nahabooridesse. Tellimiseks või hinnapäringuks võta meiega ühendust!

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST
akende-pesu

Akende Pesu

akende-pesu-2

Akende pesu

Akende pesu käigus peseme Teie aknad seest ja väljast koos aknaraamide, aknalaudade ja aknavahedega. Ehitusjärgse akende pesu tegemiseks  eemaldame ka klaaspinnale sattunud krohvi-ja värvipritsmed. Vajadusel teostame ka ainult  akende pesu seest ja väljast. Kõrgemate akende pesu puhul kasutame redelit või tõstukit. Aknaid on soovitatav pesta vähemalt kaks korda aastas- kevadel ja sügisel. Teeäärseid aknaid tuleb aga kindlasti pesta tunduvalt tihedamini, kuna need määrduvad kiiremini. Aknaid ei soovitata pesta alla -3c, vihmaste ilmadega ja otse aknale paistva päikesega.

KÜSI KINDLASTI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Akende ja klaaspindade pesu hind kujuneb vastavalt kokkuleppele. Täpne hind sõltub akende määrdumisastmest, töö keerukusest, asukohast ja mahust.

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST
vaibapuhastus-Edit

Vaibapuhastus

vaibapuhastus-Edit

Vaibapuhastus

ATM Hooldus OÜ- l on  teiste teenuste hulgas ka vaibapuhastus, teisisõnu professionaalne keemiline vaipkatete puhastus. Meie klientideks on hotellid, restoranid, bürood, kui ka eraisikud. Meie ettevõttel on töötajad, kellel on suured kogemused selles valdkonnas, seega suudame uusimate seadmete ja professionaalsete puhastusteenindajate abil leida lahenduse mustusele, plekkidele ja kahjulikele mikroobidele. Me ei hoia kokku seadmete pealt ja me kasutame ainult sertifitseeritud allergia vastaseid aineid, mis on kahjutud inimestele ja loomadele.

PROTSESS

Vaibapuhastus jaguneb kolme osasse:
– Märg vaibapuhastus on kõige tõhusam meetod, kuid vajab suhteliselt pikka kuivamisaega …-  12 h.
– Kuiv keemiline puhastus- rakendatakse keskmise ja väikese reostuse korra ja juhul kui vaiba kuivamise aeg on piiratud
– Niiske vaibapuhastus tehakse spetsiaalse keemia ja masinaga. Kuivamise aeg on ….-8 h

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST
hoolduskoristusb

Suurpuhastus

hoolduskoristusb

Suurpuhastus

Suurpuhastust tehakse tavaliselt kaks korda aastas (kevadel ja sügisel). Sageduse vajadus sõltub eelkõige ruumide kasutamisest ja hoolduskoristuse sagedusest. Suurpuhastuse vajadus on nii tööl, kui ka kodus. See on töö, mis vajab erioskusi ja tihti ka eritehnikat, mida oskavad kasutada ainult proffessionaalid. Meie suurpuhastuse jaoks koolitatud meeskond kasutab professionaalseid puhastarvikuid ja puhastusvahendid, millega on võimalik tagada kliendi rahulolu.

SUURPUHASTUS SISALDAB:

– Põrandate hooldamine vastavalt põrandatüübile;
– Akende pesemine;
– Radiaatorite puhastamine tolmust ja plekkidest;
– Seinte puhastamine tolmust (vajadusel plekkide eemaldamine);
– Lülitite, karbikute, pistikute puhastamine plekkidest ning tolmust;
– Mööbli välispidine puhastus;
– Uksekomplektide , -käepidemete, -pakkude puhastamine plekkidest ning tolmust;
– Ventilatsiooni plafoonide ning torude puhastamine tolmust.

Vajadusel teostatakse kliendi soovil ka muid eripuhastustöid. Suurpuhastuste tegemisel lähtume kliendi soovidest teenuse osutamise mahu ja iseärasuste kohta. Hind sõltub tööde hulgast ja vajaminevate puhastustoodete kasutamisest.

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST
ehitusjargne-koristus

Ehitusjärgne Koristus

ehitusjargne-koristus

Ehitusjärgne Koristus

Ehitustööde ajal ja ka pärast seda on vaja puhastada tolmust kõik ruumid, milles tööd toimusid. Ehitusjärgse koristuse käigus puhastatakse kõik pinnad ning soovitav on seda teha enne mööbli sisse toomist. Töödega alustatakse laest ja liigutakse põranda poole .

TÖÖD JA TEENUSED

 • Ehitustolmu eemaldamine põrandalt, seintelt, laest;
 • Klaasvaheseina puhastamine kahelt pool koos raamidega
 • Klaasfassaadi puhastamine
 • Kõvapõrandapindade puhastamine ning pesemine;
 • Tolmu võtmine horisontaalpindadelt;
 • Uste, seinte täispuhastus;
 • Küttekehade puhastamine tolmust;
 • Klaas ja peegelpindade täispuhastus.
 • Inventari puhastamine tolmust
 • Ehitusprahi äravedu
 • Põrandate süvapesu
 • Laes olevate torude puhastamine tolmust;
 • Laes oleva juhtmestiku puhastamine tolmust,
 • Lampide, pistikupesade, lülitite puhastus tolmust;
 • Akende pesemine seest ja väljastpoolt;
 • Aknalaudade ja raamide puhastamine ja pesemine;
 • Aknalaudade, uksepiitade ja küttekehade puhastamine tolmust;
 • Dušširuumi pesemine ja desinfitseerimine;
 • Trepipiirete ja käsipuude puhastamine tolmust (niiskepuhastusmeetodil);
 • Vaipkatte keemiline puhastus,
 • Kivipõrandate masinpesu (koridorid ja üldkasutatavad ruumid);
 • Seinte puhastamine tolmust ja mustusest;
 • Kahhelpindade märgpuhastus;
 • Tolmu võtmine furnituuridelt ja peeglitelt;
KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST
porandasuvapesu

Põrandate Süvapesu

porandasuvapesu

Põrandate süvapesu

ATM Hooldus OÜ üheks koristusteenuse tegevuseks on põrandate süvapesu! Põrandakatte sorte  on palju, mis vajavad igapäevase hoolduse kõrval ka paar korda aastas eripuhastamist.

Üheks nendest on PVC ehk vinüülkateon tehispõrandakattematerjal. Nähtavasti on PVC endiselt enim kasutatud äriruumide põrandakate. PVC katted omavad tugevat ja tihedat pealispinda ning taluvad hästi niiskust ning ka kangeid kemikaale. Põrandakatet võib hooldada kuivalt, niiskelt ja süvapesu meetodit kasutades. Kerge määrdumise puhul on soovitav PVC-d pesta neutraalse pesuvahendiga. Tugevalt määrdunud mustuse eemaldamiseks on enamlevinud süvapesu. Süvapesuks kasutame spetsiaalset põrandapesumasinat, mis puhastab pinna ja suure võimsusega veeimurit kuhu peale pesu imatakse must vesi. Peale süvapesu kanname põrandale vähemalt kaks kihti kaitsevaha. Vahatamise eesmärk on põrandakatte pealiskihis olevate mikropooride täitmine ning läike ühtlustamine. Vahatatud põranda puhul määrdub vaha, mitte põrand ise. Kui siis aja möödudes põrand igapäevase hooldusega enam puhtaks ei lähe või hakkab ebaühtlaselt kuluma, tuleb vahakiht eemaldada ning katta põrand uue kaitsekihiga. Kaitsekihi uuendamise vajaduse sagedus oleneb kindlasti kasutuse intensiivsusest, kuid keskmiselt on see kuni 2 kuni 4 korda aastas.

Veel tegeleme kivi-, betooni- , parkett- , vaiba -jm põrandate süvapesu ja vahatamisega!

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST