ATM Hooldus | Portfolio Tags klaaspindade pesu
ATM Hooldus OÜ on puhastusteenustega tegelev ettevõte. Meie teenindusvaldkonda kuuluvad elu, – ja ärihooned, tootmisruumid ja laopinnad. Samuti saame hakkama restoranide, lasteaedade ja palju muuga. Tegeleme usinasti ka suurpuhastusega! Meie teeninduspiirkonnaks on põhiliselt Tallinn ja Harjumaa, Tartumaa, Pärnumaa ja Virumaa.
ATM Hooldus OÜ, koristusteenused, suurpuhastus, akende pesu, büroo koristus, ehitusjärgne koristus, eripuhastus, hoolduskoristus, klaaspindade pesu, kontorite koristus, mööbli puhastamine, nahkmööbel, puhastusteenus, põrandate süvapesu, ribikardinad, süvapesu, tekstiilkattega mööbel, põrandate vahatamine, vaibapuhastus
140
archive,tax-portfolio_tag,term-klaaspindade-pesu,term-140,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
akende-pesu

Akende Pesu

akende-pesu-2

Akende pesu

Akende pesu käigus peseme Teie aknad seest ja väljast koos aknaraamide, aknalaudade ja aknavahedega. Ehitusjärgse akende pesu tegemiseks  eemaldame ka klaaspinnale sattunud krohvi-ja värvipritsmed. Vajadusel teostame ka ainult  akende pesu seest ja väljast. Kõrgemate akende pesu puhul kasutame redelit või tõstukit. Aknaid on soovitatav pesta vähemalt kaks korda aastas- kevadel ja sügisel. Teeäärseid aknaid tuleb aga kindlasti pesta tunduvalt tihedamini, kuna need määrduvad kiiremini. Aknaid ei soovitata pesta alla -3c, vihmaste ilmadega ja otse aknale paistva päikesega.

KÜSI KINDLASTI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Akende ja klaaspindade pesu hind kujuneb vastavalt kokkuleppele. Täpne hind sõltub akende määrdumisastmest, töö keerukusest, asukohast ja mahust.

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST