ATM Hooldus | Portfolio Categories Üldpuhastus
ATM Hooldus OÜ on puhastusteenustega tegelev ettevõte. Meie teenindusvaldkonda kuuluvad elu, – ja ärihooned, tootmisruumid ja laopinnad. Samuti saame hakkama restoranide, lasteaedade ja palju muuga. Tegeleme usinasti ka suurpuhastusega! Meie teeninduspiirkonnaks on põhiliselt Tallinn ja Harjumaa, Tartumaa, Pärnumaa ja Virumaa.
ATM Hooldus OÜ, koristusteenused, suurpuhastus, akende pesu, büroo koristus, ehitusjärgne koristus, eripuhastus, hoolduskoristus, klaaspindade pesu, kontorite koristus, mööbli puhastamine, nahkmööbel, puhastusteenus, põrandate süvapesu, ribikardinad, süvapesu, tekstiilkattega mööbel, põrandate vahatamine, vaibapuhastus
144
archive,tax-portfolio_category,term-uldpuhastus,term-144,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
põrandate-süvapesu

Üldpuhastus

põrandate-süvapesu

Üldpuhastus on väga lai valdkond

Ruumide, mööbli ja esemete üldpuhastus on väga lai valdkond ning see kätkeb endas nii erinevate pindade puhastamist kui nende hooldamist. Tänapäevaste hooldusvahendite abil on võimalik pärast põhjalikku puhastamist katta väga erinevad pinnad spetsiaalsete hooldusvahenditega, mis kaitsevad pindasid määrdumise eest ning tagavad suurepärase väljanägemise pikkadeks aastateks.

Hooldusvahendite kasutamise puhul on äärmiselt oluline jälgida, et hooldatavad esemed ja pinnad läbiksid eelnevalt põhjaliku puhastuse, sest vastasel korral muudab hoolduskiht eseme või pinna puhastamise tulevikus väga keeruliseks.

Üldpuhastusteenuseid viime läbi kliendiga varasemalt kokkulepitud aegadel ning sagedusega, võimaldades teil jäägitult oma põhitegevusele pühenduda.

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST