ATM Hooldus | Portfolio Categories Suurpuhastus
ATM Hooldus OÜ on puhastusteenustega tegelev ettevõte. Meie teenindusvaldkonda kuuluvad elu, – ja ärihooned, tootmisruumid ja laopinnad. Samuti saame hakkama restoranide, lasteaedade ja palju muuga. Tegeleme usinasti ka suurpuhastusega! Meie teeninduspiirkonnaks on põhiliselt Tallinn ja Harjumaa, Tartumaa, Pärnumaa ja Virumaa.
ATM Hooldus OÜ, koristusteenused, suurpuhastus, akende pesu, büroo koristus, ehitusjärgne koristus, eripuhastus, hoolduskoristus, klaaspindade pesu, kontorite koristus, mööbli puhastamine, nahkmööbel, puhastusteenus, põrandate süvapesu, ribikardinad, süvapesu, tekstiilkattega mööbel, põrandate vahatamine, vaibapuhastus
135
archive,tax-portfolio_category,term-suurpuhastus,term-135,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
hoolduskoristusb

Suurpuhastus

hoolduskoristusb

Suurpuhastus

Suurpuhastust tehakse tavaliselt kaks korda aastas (kevadel ja sügisel). Sageduse vajadus sõltub eelkõige ruumide kasutamisest ja hoolduskoristuse sagedusest. Suurpuhastuse vajadus on nii tööl, kui ka kodus. See on töö, mis vajab erioskusi ja tihti ka eritehnikat, mida oskavad kasutada ainult proffessionaalid. Meie suurpuhastuse jaoks koolitatud meeskond kasutab professionaalseid puhastarvikuid ja puhastusvahendid, millega on võimalik tagada kliendi rahulolu.

SUURPUHASTUS SISALDAB:

– Põrandate hooldamine vastavalt põrandatüübile;
– Akende pesemine;
– Radiaatorite puhastamine tolmust ja plekkidest;
– Seinte puhastamine tolmust (vajadusel plekkide eemaldamine);
– Lülitite, karbikute, pistikute puhastamine plekkidest ning tolmust;
– Mööbli välispidine puhastus;
– Uksekomplektide , -käepidemete, -pakkude puhastamine plekkidest ning tolmust;
– Ventilatsiooni plafoonide ning torude puhastamine tolmust.

Vajadusel teostatakse kliendi soovil ka muid eripuhastustöid. Suurpuhastuste tegemisel lähtume kliendi soovidest teenuse osutamise mahu ja iseärasuste kohta. Hind sõltub tööde hulgast ja vajaminevate puhastustoodete kasutamisest.

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST