ATM Hooldus | Portfolio Categories Puhastusteenused
ATM Hooldus OÜ on puhastusteenustega tegelev ettevõte. Meie teenindusvaldkonda kuuluvad elu, – ja ärihooned, tootmisruumid ja laopinnad. Samuti saame hakkama restoranide, lasteaedade ja palju muuga. Tegeleme usinasti ka suurpuhastusega! Meie teeninduspiirkonnaks on põhiliselt Tallinn ja Harjumaa, Tartumaa, Pärnumaa ja Virumaa.
ATM Hooldus OÜ, koristusteenused, suurpuhastus, akende pesu, büroo koristus, ehitusjärgne koristus, eripuhastus, hoolduskoristus, klaaspindade pesu, kontorite koristus, mööbli puhastamine, nahkmööbel, puhastusteenus, põrandate süvapesu, ribikardinad, süvapesu, tekstiilkattega mööbel, põrandate vahatamine, vaibapuhastus
141
archive,tax-portfolio_category,term-puhastusteenused,term-141,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
mikrolapp

Puhastusteenused

kontor

Puhastusteenused on meie teenusteportfelli oluline osa

Kui hoolduskoristusega kaasnevad teenused hoiavad korras teie ettevõtte ruumid, siis puhastusteenused kannavad hoolt teie interjööri detailide eest. ATM Hoolduse puhastusspetsialistid võtavad meelsasti enda kanda teie ettevõtte pehme mööbli või vaipkatete puhastamise.

Puhastussagedus sõltub suuresti sellest, kui intensiivset kasutamist need esemed teie ettevõttes leiavad. Loomulikult sõltub palju ka kasutatud materjalidest. Seetõttu ei pea pehme mööbli ja vaipade puhastusteenuste puhul pika aja peale kokku leppima, vaid lahendame need küsimused jooksvalt ja vajadusest lähtuvalt. Kindlasti oleks aga mõttekas teha seda enne, kui mustus kanga kiududesse jõuab imbuda, mis raskendab oluliselt nende esemete puhastamist.

ATM Hooldus lööb soovi korral särama ka teie ettevõtte aknad, sõltumata sellest, mitmendal korrusel need paiknevad. Akende pesu on mõttekas läbi viia kaks korda aastas ning sobivaimad aastaajad selleks on kevad ja sügis.

ATM Hoolduse puhastusteenuste portfelli kuuluvad

  • aknapesu
  • nahkmööbli puhastamine ja vahatamine
  • põrandate süvapesu, õlitamine, vahatamine ja poleerimine, samuti vaha eemaldamine
  • vaipkatete süvapesu
  • kivipõrandate küllastamine ja kristalliseerimine
  • ehitusjärgne ja -aegne koristus
KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST