ATM Hooldus | Portfolio Categories Põrandate vahatamine
ATM Hooldus OÜ on puhastusteenustega tegelev ettevõte. Meie teenindusvaldkonda kuuluvad elu, – ja ärihooned, tootmisruumid ja laopinnad. Samuti saame hakkama restoranide, lasteaedade ja palju muuga. Tegeleme usinasti ka suurpuhastusega! Meie teeninduspiirkonnaks on põhiliselt Tallinn ja Harjumaa, Tartumaa, Pärnumaa ja Virumaa.
ATM Hooldus OÜ, koristusteenused, suurpuhastus, akende pesu, büroo koristus, ehitusjärgne koristus, eripuhastus, hoolduskoristus, klaaspindade pesu, kontorite koristus, mööbli puhastamine, nahkmööbel, puhastusteenus, põrandate süvapesu, ribikardinad, süvapesu, tekstiilkattega mööbel, põrandate vahatamine, vaibapuhastus
148
archive,tax-portfolio_category,term-porandate-vahatamine,term-148,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
PUHASTUSTEENINDAJAID2

Põrandate vahatamine

PUHASTUSTEENINDAJAID2

Põrandate vahatamine kaitseb pinda nii kulumise kui määrdumise eest

Olenemata sellest, millise põrandaga on tegemist, leidub igale pinnale oma kaitsevaha. Kuigi vahel võib tekkida kiusatus kaitsevaha paigaldamisest loobuda ning selle arvelt kokku hoida, siis ATM Hooldus seda kindlasti ei soovita. Kaitsevahad jätavad poorsetele põrandapindadele kaitsva kihi, mis takistab nii jalanõudega sissetoodud mustusel põrandapinda imbuda. Nii ei jõua ka põrandapesuvee mustus põrandapinda. Lisaks kaitsevad vahad põrandapinda sageli ka pleekimise eest.

Teadagi kuluvad kaitsevahad kõige rohkem sealt, kus käimist rohkem. Vahakihti uuendama asudes tunnevad kliendid sageli huvi, kas oleks võimalik puhastada ja vahaga taaskatta vaid jalgade all kulunud pinnad. Perfektse tulemuse saavutamiseks meie spetsialistid seda siiski ei soovita. Kindlasti on palju mõttekam süvapuhastada ning seejärel vahatada kogu põrand.

Põrandate vahatamise järel kulub igapäevastele puhastustöödele oluliselt vähem aega ning tänu sellele vähenevad ka tööde teostamisega kaasnevad kulud.

NB! Kui otsustate põrandate vahatamise iseseisvalt ette võtta, siis soovitame teil erilist tähelepanu pöörata vaha valikule, hoidudes libedate vahade kasutamisest märgades ruumides.

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST