ATM Hooldus | Portfolio Categories Eripuhastus
ATM Hooldus OÜ on puhastusteenustega tegelev ettevõte. Meie teenindusvaldkonda kuuluvad elu, – ja ärihooned, tootmisruumid ja laopinnad. Samuti saame hakkama restoranide, lasteaedade ja palju muuga. Tegeleme usinasti ka suurpuhastusega! Meie teeninduspiirkonnaks on põhiliselt Tallinn ja Harjumaa, Tartumaa, Pärnumaa ja Virumaa.
ATM Hooldus OÜ, koristusteenused, suurpuhastus, akende pesu, büroo koristus, ehitusjärgne koristus, eripuhastus, hoolduskoristus, klaaspindade pesu, kontorite koristus, mööbli puhastamine, nahkmööbel, puhastusteenus, põrandate süvapesu, ribikardinad, süvapesu, tekstiilkattega mööbel, põrandate vahatamine, vaibapuhastus
99
archive,tax-portfolio_category,term-eripuhastus,term-99,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
PUHASTUSTEENINDAJAID2

Põrandate vahatamine

PUHASTUSTEENINDAJAID2

Põrandate vahatamine kaitseb pinda nii kulumise kui määrdumise eest

Olenemata sellest, millise põrandaga on tegemist, leidub igale pinnale oma kaitsevaha. Kuigi vahel võib tekkida kiusatus kaitsevaha paigaldamisest loobuda ning selle arvelt kokku hoida, siis ATM Hooldus seda kindlasti ei soovita. Kaitsevahad jätavad poorsetele põrandapindadele kaitsva kihi, mis takistab nii jalanõudega sissetoodud mustusel põrandapinda imbuda. Nii ei jõua ka põrandapesuvee mustus põrandapinda. Lisaks kaitsevad vahad põrandapinda sageli ka pleekimise eest.

Teadagi kuluvad kaitsevahad kõige rohkem sealt, kus käimist rohkem. Vahakihti uuendama asudes tunnevad kliendid sageli huvi, kas oleks võimalik puhastada ja vahaga taaskatta vaid jalgade all kulunud pinnad. Perfektse tulemuse saavutamiseks meie spetsialistid seda siiski ei soovita. Kindlasti on palju mõttekam süvapuhastada ning seejärel vahatada kogu põrand.

Põrandate vahatamise järel kulub igapäevastele puhastustöödele oluliselt vähem aega ning tänu sellele vähenevad ka tööde teostamisega kaasnevad kulud.

NB! Kui otsustate põrandate vahatamise iseseisvalt ette võtta, siis soovitame teil erilist tähelepanu pöörata vaha valikule, hoidudes libedate vahade kasutamisest märgades ruumides.

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST
Moobli Puhastamine

Ruumide koristus

Moobli Puhastamine

Ruumide koristus on pidev protsess

Ruumide koristuse puhul on perfektset tulemust lihtne saavutada siis, kui töödega ollakse nii-öelda järje peal ning ruumid on koristaja hoolitsevat kätt regulaarselt tunda saanud. Kui koristustöödes on esinenud pikemaajalisem paus, mille tulemusena on näiteks ruumis olevad vaipkatted ja pehme mööbel jõudnud end tolmu täis tõmmata, siis iganädalasest tolmuimejaga ülekäimisest enam ei piisa ning ette tuleb võtta tõsisem puhastus.

ATM Hoolduse jaoks ei ole nii-öelda tüüpilisi kliente ning seetõttu ei ole me ka välja töötanud tüüppakette oma klientide jaoks. Pakume oma klientidele koristus- ja puhastusteenuseid rätsepatööna ning osutame teile ainult neid töid, mida te kõige enam vajate.

Sobiva ruumide koristamise aja ja sageduse lepime teiega kokku ning kujundame koostööst meeldiva rutiini. Märkamatult toimetades hoiame laitmatus korras nii teie büroo-, lao-, tootmis- kui kaupluseruumid. Meeleldi hoolitseme ka selle eest, et tualettruumides oleks alati piisavas koguses WC-paberit, käterätte, seepi ning prügikastides oleks alati ruumi.

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST
põrandate-süvapesu

Üldpuhastus

põrandate-süvapesu

Üldpuhastus on väga lai valdkond

Ruumide, mööbli ja esemete üldpuhastus on väga lai valdkond ning see kätkeb endas nii erinevate pindade puhastamist kui nende hooldamist. Tänapäevaste hooldusvahendite abil on võimalik pärast põhjalikku puhastamist katta väga erinevad pinnad spetsiaalsete hooldusvahenditega, mis kaitsevad pindasid määrdumise eest ning tagavad suurepärase väljanägemise pikkadeks aastateks.

Hooldusvahendite kasutamise puhul on äärmiselt oluline jälgida, et hooldatavad esemed ja pinnad läbiksid eelnevalt põhjaliku puhastuse, sest vastasel korral muudab hoolduskiht eseme või pinna puhastamise tulevikus väga keeruliseks.

Üldpuhastusteenuseid viime läbi kliendiga varasemalt kokkulepitud aegadel ning sagedusega, võimaldades teil jäägitult oma põhitegevusele pühenduda.

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST
1469070t81h1ba2

Lumekoristus

1469070t81h1ba2

Lumekoristus pakub meile palju rõõmu

Esimene lumi ei tule meie jaoks kunagi ootamatult. Vastupidi – lumi on meie jaoks alati oodatud, sest koos sellega saame tööle rakendada kogu oma selleks otstarbeks hangitud tehnika ja täiendava tööjõu. Kui oleme koostöös aegsalt kokku leppinud, siis rakendame teie objektilt lume koristamiseks optimaalse masinapargi ning saabume esimesel võimalusel lund koristama.

Kui te pole lume koristamiseks sobivat koostööpartnerit leidnud, siis on selle leidmine pärast lume mahasadamist päris keeruline. Seetõttu soovitame teil juba üsna aegsasti meiega ühendust võtta, oma objekti piirid ja kasutatavad sissesõiduteed ette näidata ning teenuse kasutamise tingimustes kokku leppida, sest siis on lume koristamine juba meie ja mitte teie mure.

Lisaks sõidu- ja kõnniteedelt, parklatest ja laoplatsidelt lume kokkulükkamisele korraldame vajadusel ka selle äraveo.

Küsi meilt hinnapakkumist
mikrolapp

Puhastusteenused

kontor

Puhastusteenused on meie teenusteportfelli oluline osa

Kui hoolduskoristusega kaasnevad teenused hoiavad korras teie ettevõtte ruumid, siis puhastusteenused kannavad hoolt teie interjööri detailide eest. ATM Hoolduse puhastusspetsialistid võtavad meelsasti enda kanda teie ettevõtte pehme mööbli või vaipkatete puhastamise.

Puhastussagedus sõltub suuresti sellest, kui intensiivset kasutamist need esemed teie ettevõttes leiavad. Loomulikult sõltub palju ka kasutatud materjalidest. Seetõttu ei pea pehme mööbli ja vaipade puhastusteenuste puhul pika aja peale kokku leppima, vaid lahendame need küsimused jooksvalt ja vajadusest lähtuvalt. Kindlasti oleks aga mõttekas teha seda enne, kui mustus kanga kiududesse jõuab imbuda, mis raskendab oluliselt nende esemete puhastamist.

ATM Hooldus lööb soovi korral särama ka teie ettevõtte aknad, sõltumata sellest, mitmendal korrusel need paiknevad. Akende pesu on mõttekas läbi viia kaks korda aastas ning sobivaimad aastaajad selleks on kevad ja sügis.

ATM Hoolduse puhastusteenuste portfelli kuuluvad

  • aknapesu
  • nahkmööbli puhastamine ja vahatamine
  • põrandate süvapesu, õlitamine, vahatamine ja poleerimine, samuti vaha eemaldamine
  • vaipkatete süvapesu
  • kivipõrandate küllastamine ja kristalliseerimine
  • ehitusjärgne ja -aegne koristus
KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST
kontor

Büroo Ja Kontori Koristamine

kontor

Büroo Ja Kontori Koristamine

Oleme büroo ja kontori hoolduskoristamise  teenust ja hoonete hooldust pakkuv ettevõte. Pakume üksikasjaliku koristusteenust ja oleme suutnud saavutada püstitatud eesmärgi… päriselt ka töökoht puhtaks saada! Teenindame äri-ja eluhooneid, finantsasutusi,  linnavalitsusi, väikeettevõtteid, suuri hotellikette  ja suuri ettevõtteid.

Iga firma omanik ja juht teab, et puhtus ja korrektsus töökohal on puhastusteenuse osas oluline heaolu märk. Puhas ja värske välimus  kutsub  meile rohkem klientidele, mis aitab äri säilitada. Hooned, mida puhastavad kvalifitseeritud puhastusteenust pakkuvad ettevõtted, muudavad paremaks nii klientide kui ka töötajate heaolu.

ATM Hooldus OÜ on varustatud koolitatud ja kogenud personaliga, kes saab hakkama ka rakeimate ülesannetega.Peseme puhtaks Teie ettevõtte vaipkatte või plaaditud põranda. Teeme süvapesu ja vahatust ning hooldame korrektselt Teie kontori üldpindasid, sest  oleme oma ala spetsialistid!

Meie poole võib pöörduda kõikide koristamisega seotud muredega. Koos leiame parimad lahendused!

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST
Moobli Puhastamine

Mööbli Puhastamine

Moobli Puhastamine

Mööbli Puhastamine

Igapäevaselt kasutatav mööbel paratamatult määrdub, seetõttu on pehme mööbli puhastamine aeg-ajalt möödapääsmatu. Mööbli puhastamine kodus või kontoris iseseisvalt võib tekitada teatavaid tagasilääke, sest  puudub kogemus, õiged vahendid ja oskus kõikide plekkide eemaldamiseks. Lisaks võib puhtuse mitte saavutamisele ka ise kattematerjal täielikult  rikkuda. Seetõttu soovitame tellida  mööbli puhastamine spetsialistidelt, kes kasutavad kemikaale ja lisaseadmeid vastavalt mööbli kattematerjali tüübile. Telli meid oma koju või kontorisse ja anname Teile adekvaatse hinnangu!

TEKSTIILKATTEGA MÖÖBLI PUHASTAMINE

Mööbli puhastamine, siin  annab parima tulemuse spetsiaalset tekstiilipuhastusainet ning tolmu- ja veeimejat kasutav spetsialist. Spetsiaalne tekstiilipuhastusaine pihustatakse mööblile ning see tungib sügavale kangasse. Seejärel imetakse aine koos mustusega vee- ja tolmuimejaga välja. Mööbli puhastamine toimub kliendi juures.

NAHKMÖÖBLI PUHASTAMINE

Nahkmööbli puhul puhastame esmalt mustuse spetsiaalselt nahkmööblile mõeldud vahenditega. Seejärel kanname mööblile hooldusaine, mis hoiab ära naha murenemise ning hilisema mustuse tungimise nahabooridesse. Tellimiseks või hinnapäringuks võta meiega ühendust!

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST
akende-pesu

Akende Pesu

akende-pesu-2

Akende pesu

Akende pesu käigus peseme Teie aknad seest ja väljast koos aknaraamide, aknalaudade ja aknavahedega. Ehitusjärgse akende pesu tegemiseks  eemaldame ka klaaspinnale sattunud krohvi-ja värvipritsmed. Vajadusel teostame ka ainult  akende pesu seest ja väljast. Kõrgemate akende pesu puhul kasutame redelit või tõstukit. Aknaid on soovitatav pesta vähemalt kaks korda aastas- kevadel ja sügisel. Teeäärseid aknaid tuleb aga kindlasti pesta tunduvalt tihedamini, kuna need määrduvad kiiremini. Aknaid ei soovitata pesta alla -3c, vihmaste ilmadega ja otse aknale paistva päikesega.

KÜSI KINDLASTI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Akende ja klaaspindade pesu hind kujuneb vastavalt kokkuleppele. Täpne hind sõltub akende määrdumisastmest, töö keerukusest, asukohast ja mahust.

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST
vaibapuhastus-Edit

Vaibapuhastus

vaibapuhastus-Edit

Vaibapuhastus

ATM Hooldus OÜ- l on  teiste teenuste hulgas ka vaibapuhastus, teisisõnu professionaalne keemiline vaipkatete puhastus. Meie klientideks on hotellid, restoranid, bürood, kui ka eraisikud. Meie ettevõttel on töötajad, kellel on suured kogemused selles valdkonnas, seega suudame uusimate seadmete ja professionaalsete puhastusteenindajate abil leida lahenduse mustusele, plekkidele ja kahjulikele mikroobidele. Me ei hoia kokku seadmete pealt ja me kasutame ainult sertifitseeritud allergia vastaseid aineid, mis on kahjutud inimestele ja loomadele.

PROTSESS

Vaibapuhastus jaguneb kolme osasse:
– Märg vaibapuhastus on kõige tõhusam meetod, kuid vajab suhteliselt pikka kuivamisaega …-  12 h.
– Kuiv keemiline puhastus- rakendatakse keskmise ja väikese reostuse korra ja juhul kui vaiba kuivamise aeg on piiratud
– Niiske vaibapuhastus tehakse spetsiaalse keemia ja masinaga. Kuivamise aeg on ….-8 h

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST
hoolduskoristusb

Suurpuhastus

hoolduskoristusb

Suurpuhastus

Suurpuhastust tehakse tavaliselt kaks korda aastas (kevadel ja sügisel). Sageduse vajadus sõltub eelkõige ruumide kasutamisest ja hoolduskoristuse sagedusest. Suurpuhastuse vajadus on nii tööl, kui ka kodus. See on töö, mis vajab erioskusi ja tihti ka eritehnikat, mida oskavad kasutada ainult proffessionaalid. Meie suurpuhastuse jaoks koolitatud meeskond kasutab professionaalseid puhastarvikuid ja puhastusvahendid, millega on võimalik tagada kliendi rahulolu.

SUURPUHASTUS SISALDAB:

– Põrandate hooldamine vastavalt põrandatüübile;
– Akende pesemine;
– Radiaatorite puhastamine tolmust ja plekkidest;
– Seinte puhastamine tolmust (vajadusel plekkide eemaldamine);
– Lülitite, karbikute, pistikute puhastamine plekkidest ning tolmust;
– Mööbli välispidine puhastus;
– Uksekomplektide , -käepidemete, -pakkude puhastamine plekkidest ning tolmust;
– Ventilatsiooni plafoonide ning torude puhastamine tolmust.

Vajadusel teostatakse kliendi soovil ka muid eripuhastustöid. Suurpuhastuste tegemisel lähtume kliendi soovidest teenuse osutamise mahu ja iseärasuste kohta. Hind sõltub tööde hulgast ja vajaminevate puhastustoodete kasutamisest.

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST