ATM Hooldus | Portfolio Categories Büroo Ja Kontori Koristamine
ATM Hooldus OÜ on puhastusteenustega tegelev ettevõte. Meie teenindusvaldkonda kuuluvad elu, – ja ärihooned, tootmisruumid ja laopinnad. Samuti saame hakkama restoranide, lasteaedade ja palju muuga. Tegeleme usinasti ka suurpuhastusega! Meie teeninduspiirkonnaks on põhiliselt Tallinn ja Harjumaa, Tartumaa, Pärnumaa ja Virumaa.
ATM Hooldus OÜ, koristusteenused, suurpuhastus, akende pesu, büroo koristus, ehitusjärgne koristus, eripuhastus, hoolduskoristus, klaaspindade pesu, kontorite koristus, mööbli puhastamine, nahkmööbel, puhastusteenus, põrandate süvapesu, ribikardinad, süvapesu, tekstiilkattega mööbel, põrandate vahatamine, vaibapuhastus
121
archive,tax-portfolio_category,term-buroo-ja-kontori-koristamine,term-121,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
kontor

Büroo Ja Kontori Koristamine

kontor

Büroo Ja Kontori Koristamine

Oleme büroo ja kontori hoolduskoristamise  teenust ja hoonete hooldust pakkuv ettevõte. Pakume üksikasjaliku koristusteenust ja oleme suutnud saavutada püstitatud eesmärgi… päriselt ka töökoht puhtaks saada! Teenindame äri-ja eluhooneid, finantsasutusi,  linnavalitsusi, väikeettevõtteid, suuri hotellikette  ja suuri ettevõtteid.

Iga firma omanik ja juht teab, et puhtus ja korrektsus töökohal on puhastusteenuse osas oluline heaolu märk. Puhas ja värske välimus  kutsub  meile rohkem klientidele, mis aitab äri säilitada. Hooned, mida puhastavad kvalifitseeritud puhastusteenust pakkuvad ettevõtted, muudavad paremaks nii klientide kui ka töötajate heaolu.

ATM Hooldus OÜ on varustatud koolitatud ja kogenud personaliga, kes saab hakkama ka rakeimate ülesannetega.Peseme puhtaks Teie ettevõtte vaipkatte või plaaditud põranda. Teeme süvapesu ja vahatust ning hooldame korrektselt Teie kontori üldpindasid, sest  oleme oma ala spetsialistid!

Meie poole võib pöörduda kõikide koristamisega seotud muredega. Koos leiame parimad lahendused!

KÜSI MEILT HINNAPAKKUMIST